Parker 110 Monaco FLY
Parker 110 Monaco FLY — Leisure. LOA 11.7 m, szerokość 3.63 m, maks. moc 2×400 HP.
Description
Wersja FLY modelu Monaco z dodatkową przestrzenią flybridge i pełnym, luksusowym układem leisure.
- Linia: Leisure
- LOA: 11.7 m
- Długość kadłuba: 11.06 m
- Szerokość: 3.63 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.48 m
- Waga bez silnika: 7660 kg
- Zbiornik paliwa: 700 L
- Zbiornik słodkiej wody: 300 L
- Zbiornik czarnej wody: 78 L
- CE / Załoga: B-10
- Maksymalna moc: 2×400 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/110-monaco-fly
Additional information
| Linia | Leisure |
|---|---|
| LOA | 11.7 m |
| Długość kadłuba | 11.06 m |
| Szerokość | 3.63 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.48 m |
| Waga bez silnika | 7660 kg |
| Zbiornik paliwa | 700 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 300 L |
| Zbiornik czarnej wody | 78 L |
| CE / Załoga | B-10 |
| Maksymalna moc | 2×400 HP |




