Parker 630 DC
Parker 630 DC — Cruise. LOA 7.1 m, szerokość 2.25 m, maks. moc 200 HP.
Description
Day cruiser o nowoczesnej sylwetce, oparty na tej samej platformie co 630 Bow Rider, z większą ochroną i komfortem dziennym.
- Linia: Cruise
- LOA: 7.1 m
- Długość kadłuba: 6.05 m
- Szerokość: 2.25 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.35 m
- Waga bez silnika: 1260 kg
- Zbiornik paliwa: 140 L
- Zbiornik słodkiej wody: 40 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: C-7
- Maksymalna moc: 200 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/630-dc
Additional information
| Linia | Cruise |
|---|---|
| LOA | 7.1 m |
| Długość kadłuba | 6.05 m |
| Szerokość | 2.25 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.35 m |
| Waga bez silnika | 1260 kg |
| Zbiornik paliwa | 140 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 40 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | C-7 |
| Maksymalna moc | 200 HP |




