Parker 660 Weekend
Parker 660 Weekend — Weekend. LOA 7.7 m, szerokość 2.45 m, maks. moc 200 HP.
Description
Kompaktowa łódź kabinowa do rekreacji i wędkowania, zaprojektowana z naciskiem na komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo.
- Linia: Weekend
- LOA: 7.7 m
- Długość kadłuba: 6.45 m
- Szerokość: 2.45 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.37 m
- Waga bez silnika: 1600 kg
- Zbiornik paliwa: 140 L
- Zbiornik słodkiej wody: 40 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: B-6 / C-7
- Maksymalna moc: 200 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/660-weekend
Additional information
| Linia | Weekend |
|---|---|
| LOA | 7.7 m |
| Długość kadłuba | 6.45 m |
| Szerokość | 2.45 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.37 m |
| Waga bez silnika | 1600 kg |
| Zbiornik paliwa | 140 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 40 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | B-6 / C-7 |
| Maksymalna moc | 200 HP |




