Parker 690 BR
Parker 690 BR — Cruise. LOA 7.4 m, szerokość 2.45 m, maks. moc 300 HP.
Description
Większy bow rider z linii Cruise, przeznaczony do szybszego pływania i dziennej rekreacji.
- Linia: Cruise
- LOA: 7.4 m
- Długość kadłuba: 6.45 m
- Szerokość: 2.45 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.40 m
- Waga bez silnika: 1400 kg
- Zbiornik paliwa: 230 L
- Zbiornik słodkiej wody: 40 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: C-7
- Maksymalna moc: 300 HP
Uwaga: Udało się potwierdzić 1 bezpośredni URL obrazu; galeria na stronie była trudna do jednoznacznego zmapowania.
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/690-br
Additional information
| Linia | Cruise |
|---|---|
| LOA | 7.4 m |
| Długość kadłuba | 6.45 m |
| Szerokość | 2.45 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.40 m |
| Waga bez silnika | 1400 kg |
| Zbiornik paliwa | 230 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 40 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | C-7 |
| Maksymalna moc | 300 HP |

