Parker 700 Pilothouse
Parker 700 Pilothouse — Weekend. LOA 7.5 m, szerokość 2.56 m, maks. moc 225 HP.
Description
Kabinowa łódź pilothouse z linii Weekend, przygotowana do rekreacji, wędkowania i codziennego użytkowania.
- Linia: Weekend
- LOA: 7.5 m
- Długość kadłuba: 6.99 m
- Szerokość: 2.56 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.33 m
- Waga bez silnika: 1600 kg
- Zbiornik paliwa: 140 L
- Zbiornik słodkiej wody: 40 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: B-5 / C-8
- Maksymalna moc: 225 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/700-pilothouse
Additional information
| Linia | Weekend |
|---|---|
| LOA | 7.5 m |
| Długość kadłuba | 6.99 m |
| Szerokość | 2.56 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.33 m |
| Waga bez silnika | 1600 kg |
| Zbiornik paliwa | 140 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 40 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | B-5 / C-8 |
| Maksymalna moc | 225 HP |




