Parker 720 Adventure
Parker 720 Adventure — Cruise. LOA 8.0 m, szerokość 2.4 m, maks. moc 300 HP.
Description
Model cruise/adventure do rekreacyjnego pływania z większą funkcjonalnością kokpitu i kabiny.
- Linia: Cruise
- LOA: 8.0 m
- Długość kadłuba: 6.99 m
- Szerokość: 2.4 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.38 m
- Waga bez silnika: 1900 kg
- Zbiornik paliwa: 230 L
- Zbiornik słodkiej wody: 40 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: C-7
- Maksymalna moc: 300 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/720-adventure
Additional information
| Linia | Cruise |
|---|---|
| LOA | 8.0 m |
| Długość kadłuba | 6.99 m |
| Szerokość | 2.4 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.38 m |
| Waga bez silnika | 1900 kg |
| Zbiornik paliwa | 230 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 40 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | C-7 |
| Maksymalna moc | 300 HP |




