Parker 760 Quest
Parker 760 Quest — Weekend. LOA 8.1 m, szerokość 2.54 m, maks. moc 300 HP.
Description
Wszechstronny model weekendowy z zamkniętą kabiną, przeznaczony do rekreacji i dłuższych wypadów na wodę.
- Linia: Weekend
- LOA: 8.1 m
- Długość kadłuba: 6.99 m
- Szerokość: 2.54 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.36 m
- Waga bez silnika: 2270 kg
- Zbiornik paliwa: 230 L
- Zbiornik słodkiej wody: 40 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: B-7 / C-9
- Maksymalna moc: 300 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/760-quest
Additional information
| Linia | Weekend |
|---|---|
| LOA | 8.1 m |
| Długość kadłuba | 6.99 m |
| Szerokość | 2.54 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.36 m |
| Waga bez silnika | 2270 kg |
| Zbiornik paliwa | 230 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 40 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | B-7 / C-9 |
| Maksymalna moc | 300 HP |




