Parker 780 Escape
Parker 780 Escape — Cruise. LOA 8.8 m, szerokość 2.55 m, maks. moc 350 HP.
Description
Cruiser z linii Escape, przygotowany do rekreacyjnego pływania i weekendowych wypadów.
- Linia: Cruise
- LOA: 8.8 m
- Długość kadłuba: 7.8 m
- Szerokość: 2.55 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.40 m
- Waga bez silnika: 2200 kg
- Zbiornik paliwa: 230 L
- Zbiornik słodkiej wody: 40 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: B-8
- Maksymalna moc: 350 HP
Uwaga: Nie udało się potwierdzić osobnego URL obrazu profilowego; jako pierwszy obraz użyto zdjęcia z galerii.
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/780-escape
Additional information
| Linia | Cruise |
|---|---|
| LOA | 8.8 m |
| Długość kadłuba | 7.8 m |
| Szerokość | 2.55 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.40 m |
| Waga bez silnika | 2200 kg |
| Zbiornik paliwa | 230 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 40 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | B-8 |
| Maksymalna moc | 350 HP |



