Parker 800 Cruiser
Parker 800 Cruiser — Cruise. LOA 8.6 m, szerokość 2.7 m, maks. moc 400 HP.
Description
Cruiser o bardziej turystycznym charakterze, z większą przestrzenią i parametrami pod dłuższe rejsy.
- Linia: Cruise
- LOA: 8.6 m
- Długość kadłuba: 7.95 m
- Szerokość: 2.7 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.45 m
- Waga bez silnika: 2450 kg
- Zbiornik paliwa: 230 L
- Zbiornik słodkiej wody: 100 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: B-8
- Maksymalna moc: 400 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/800-cruiser
Additional information
| Linia | Cruise |
|---|---|
| LOA | 8.6 m |
| Długość kadłuba | 7.95 m |
| Szerokość | 2.7 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.45 m |
| Waga bez silnika | 2450 kg |
| Zbiornik paliwa | 230 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 100 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | B-8 |
| Maksymalna moc | 400 HP |




