Parker 850 Voyager
Parker 850 Voyager — Cruise. LOA 8.9 m, szerokość 2.8 m, maks. moc 450 HP / 2×225 HP.
Description
Większy model cruise/voyager do rodzinnej rekreacji i turystyki wodnej.
- Linia: Cruise
- LOA: 8.9 m
- Długość kadłuba: 8.9 m
- Szerokość: 2.8 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.44 m
- Waga bez silnika: 2800 kg
- Zbiornik paliwa: 230 L
- Zbiornik słodkiej wody: 70 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: C-10
- Maksymalna moc: 450 HP / 2×225 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/850-voyager
Additional information
| Linia | Cruise |
|---|---|
| LOA | 8.9 m |
| Długość kadłuba | 8.9 m |
| Szerokość | 2.8 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.44 m |
| Waga bez silnika | 2800 kg |
| Zbiornik paliwa | 230 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 70 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | C-10 |
| Maksymalna moc | 450 HP / 2×225 HP |




