Parker 910 Odyssey
Parker 910 Odyssey — Cruise. LOA 10.0 m, szerokość 2.99 m, maks. moc 2×400 HP.
Description
Duży cruiser/ocean cruiser z linii Odyssey, przygotowany do bardziej komfortowych rejsów i większej załogi.
- Linia: Cruise
- LOA: 10.0 m
- Długość kadłuba: 9.1 m
- Szerokość: 2.99 m
- Zanurzenie bez silnika: 0.46 m
- Waga bez silnika: 4000 kg
- Zbiornik paliwa: 460 L
- Zbiornik słodkiej wody: 100 L
- Zbiornik czarnej wody: 40 L
- CE / Załoga: B-10
- Maksymalna moc: 2×400 HP
Źródło: https://parkerpoland.com/pl/model/910-odyssey
Additional information
| Linia | Cruise |
|---|---|
| LOA | 10.0 m |
| Długość kadłuba | 9.1 m |
| Szerokość | 2.99 m |
| Zanurzenie bez silnika | 0.46 m |
| Waga bez silnika | 4000 kg |
| Zbiornik paliwa | 460 L |
| Zbiornik słodkiej wody | 100 L |
| Zbiornik czarnej wody | 40 L |
| CE / Załoga | B-10 |
| Maksymalna moc | 2×400 HP |




