Best Boats Dealer & Service

Serwis motorowodny w Iławie

Usługi

Obsługa najwyższej jakości

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy pełną obsługę łodzi motorowych i żaglowych.

Obok serwisowania silników, wykonywania przeglądów technicznych, napraw czy zimowania, zajmujemy się także wymagającymi pracami detailingowymi. Za jakość i wysoki poziom zleconych nam projektów odpowiadają szkutnicy, detailerzy oraz mechanicy z wieloletnim doświadczeniem.

Z nami przygotujesz się na nowy sezon, a także zadbasz o swoją łódź poza nim! Sprawdź poniżej, co możemy Ci zaoferować

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy zimowanie jednostek w zadaszonych halach na łącznej powierzchni ponad 1800m2. 

Jako autoryzowany serwis HONDA przeprowadzamy dogłębne przeglądy i naprawy silników zaburtowych. Specjalizujemy się w montażu, serwisach i diagnostyce silników stacjonarnych i zaburtowych innych popularnych marek.

Chcemy zapewnić naszym Klientom najlepszej jakości usługi i odnowienie ich łodzi na jak najwyższych poziomie. Naszą specjalnością są prace renowacyjne i detailingowe na łodziach.

Specjalizujemy się  w doposażaniu łodzi, za które odpowiada zespół doświadczonych specjalistów. Zapewnią nie tylko profesjonalny montaż, ale także chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego wyposażenia. 

Z naszą profesjonalną pomocą będziecie mogli cieszyć się jej wyglądem, jak i bezpieczeństwem podczas pływania.

Zajmujemy się również sprzedażą łodzi używanych. Każda łódź jest przez nas sprawdzana i poddawana renowacji. Jednostki mają wysoką jakość wykończenia, a także atrakcyjne ceny.